easy site creator

Doruk Un olarak Türkiye’nin en büyük un üreticisi ve ihracatçısıyız. Konusunda teknolojinin en üstün özelliklerine sahip değirmenlerimizde toplam 1.200mt/ gün kırma kapasitesi ile üretim yaparak dünya çapında 41 ‘den fazla ülkeye ihracatımız gerçekleştirmekteyiz.


 
Fırıncılık kökenimiz sayesinde nihai ürün başarısının belirlemede un kalitesinin önemini bildiğimiz için tüm müşterilerimizi güçlü teknik ekibimizin donanımı ve tecrübesi ile ekmek/ unlu mamuller ve pastacılık ürünlerindeki nihai başarıyı sağlayacak unu kullanmak üzere yönlendiriyor ve hedefe özel çözümler sunuyoruz
 
Pazarlarımız Afrika’dan Orta Doğu’ya, Uzak Doğu’dan Güney Amerika’ya kadar geniş bir coğrafyayı kapsamaktadır . Bu pazarların ve müşterilerimizin farklı beklentilerini karşılamak üzere, oldukça geniş bir kalite portföyüne hitap ediyoruz. Somun, tost ve baget ekmekleri, çapata, Arap ekmeği, pita, bisküvi, kraker, gofret, erişte ve deniz ürünleri yemi vs hammaddesi olarak kullanılacak unlar çeşitlerimizin bir bölümünü oluşturmaktadır
 
Un ihracatımıza bağlı olarak Rusya, Ukrayna, Bulgaristan, Kazakistan,Almanya, Fransa, Kanada ve Avusturalya vs’dan düzenli buğday ithalatı yapmaktayız.
 
Lojistik açısından, fabrikalarımızın Trakya bölgesindeki stratejik konumumuz ile ; buğday ithalatlarımız ve un ihracatlarımızda Ceyport (dökme yükleme ve boşaltma )limanının yanısıra Asyaport (konteyner ) ve İstanbul limanlarından, operasyonlarımızı gerçekleştirmekteyiz.
 

Mobirise

KURUMSAL ARKA PLAN
Türkiye'nin en büyük buğday unu üreticilerinden ve ihracatçılarından biri

Günlük 1200 MT / gün buğday kırma kapasitesi

İhracat 41'den fazla ülkeye ulaştı

Her müşteri için kişiye özel çözümler

Altyapı avantajları - 46.000 M.T. harici buğday depolama silosu kapasitesi

Birden fazla dahili buğday depolama ve buğday tavlama silolarının ek kapasite depoları

Çoklu buğday unu depolama siloları, buğday ununun son derece homojen ve kaliteli uygun nihai ürününe izin verir

Mobirise

Our Contacts

Address:

Serifali Mah. Turker Cad. No:53 Dudullu İstanbul

E-mail:

info@dorukun.com.tr